Через утилізаційний Збір, в Україну Перестали ввезенням бу машин

1Українців залишили без старих авто .

« Зараз в основному продаємо те , що встигли розмитнити до 1 вересня. Справа в тому , що машини дуже подорожчали — я особисто за цей місяць пригнав один Ford Focus і заплатив на митниці за нього 18 тис. грн збору. Природно , тут продаю його дорожче на цю суму , але споконвічний покупець зірвався , а нового знайти поки не можу » , — нарікає продавець авторинку під Києвом , пишуть« Вести ».

Інші перекупники згодні : сенсу переганяти машини зараз немає. «Сподіваємося , що щось зміниться в законодавстві. Якщо ні — доведеться діяти за нелегальними схемами . Наприклад , за $ 100-200 оформляється на роботу в польську фірму , у якої є представництво в Україні . Завезення машину без сплати податку та їздиш тут. Тільки фірма повинна бути не одноденка , інакше машину можуть конфіскувати » , — розповідає перекупник .

За словами голови Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів Олега Назаренка , ввезення б / у іномарок впаде в два рази: «Якщо раніше ввозили близько 1500 машин на рік , то тепер будуть десь 700-800 ».

У Міндоходов відзначають , що такі авто зараз ввозять і розмитнюють , але в рази менше , ніж до 1 вересня. « Сьогодні був на КПП у Раві -Руській — жодної машини не бачив , — розповів прес -секретар львівської митниці Роман Макар. — Усі, хто планував пригнати з-за кордону машину , намагалися зробити це до 1 вересня ».

comments.ua

Теги: Шины бу Киев, бу шинышины букупить бу шинырезина бу киевшины бу из Германиикупить шины бу недорогом