Компанія BMW представила концептуальну версію гібридного позашляховика X5 нового покоління

Компанія BMW представила концептуальну версію гібридного позашляховика X5 нового покоління. Перший живий показ прототипу відбудеться у вересні на автосалоні у Франкфурті.

До складу силової установки гібридної модифікації X5 входять чотирициліндровий турбований двигун внутрішнього згоряння, об’єм і потужність якого невідомі, 95-сильний електромотор, а також комплект літій-іонних акумуляторів. Батареї розташовані під підлогою багажного відсіку. При цьому в BMW запевняють, що обсяг багажника залишився практично без змін. На негибридная версії моделі він становить 650 літрів.

Електроніка гібрида має три режими роботи. Перший з них передбачає, що електромотор і двигун внутрішнього згоряння працюють разом. При цьому крутний момент перекладається на ті колеса, які мають кращу ступінь зчеплення з дорожнім полотном. Середня витрата палива в такому випадку становить 3,8 літра на 100 кілометрів пробігу, а розгін з місця до «сотні» займає менше семи секунд.

Режим економії енергії батарей дозволяє їздити тільки з використанням ДВС, залишаючи запас енергії в акумуляторах для руху, наприклад, в умовах міста, де позашляховик можна перевести в повністю електричний режим. Запас ходу в такому випадку складе близько 30 кілометрів на швидкості до 120 кілометрів на годину. Перезарядити акумулятори можна як від домашньої електромережі, так і на спеціальних електрозаправках.

Крім цього, гібридний X5 отримав режим Eco Pro, який включається автоматично при запуску двигуна. Він дозволяє розподіляти роботу двигуна внутрішнього згорання і електромотора для досягнення максимальної економічності. Крім цього, модель отримала функцію Proactive Driving Assistant, яка вибирає оптимальні маршрути з урахуванням пробок, а також виводить на карту адреси станцій зарядки і показує інформацію про те, скільки часу займе повне відновлення запасу батарей на тій чи іншій електрозаправках.

Відстежувати рівень заряду акумуляторів, а також максимально можливу дистанцію, на подолання якої вистачить запасу батарей, можна за допомогою програми на смартфоні.

Офіційної інформації про плани по запуску позашляховика з подібною силовою установкою в серійне виробництво в BMW не надали. Проте, видання Autocar з посиланням на власні джерела стверджує, що гібридна модель з’явиться протягом двох років і її запуск в серію співпаде з дебютом сімейства 5-Series нового покоління, яке також обзаведеться таким бензо-електричним агрегатом.

Негибридная версія X5 нового покоління була представлена ​​в кінці травня. Продажі позашляховика на домашньому для BMW ринку стартують в листопаді.

Подробиці
За матеріалами: Мотор

Теги: Шины бу Киев, бу шинышины букупить бу шинырезина бу киевшины бу из Германиикупить шины бу недорогом