В Україні розпочали випускати новий автомобіль

Корпорація «Богдан » домовилася з китайським автогігантом Great Wall Motor Company Limited про складання автомобілів на заводі в Черкасах.

Прес -служба корпорації повідомляє про те , що на початковому етапі автомобілі будуть збиратися крупновузловим методом , а пізніше буде налагоджено повномасштабне виробництво з подальшою локалізацією . Вже до кінця року з конвеєра зійде близько 500 новинок , первістком стане кросовер Great Wall Н3 . У наступному році буде запущено виробництво інших моделей.

На думку корпорації « Богдан» , такі заходи допоможуть завантажити виробничі потужності заводу , розширити пропозицію для покупців , сприяти наповненню державного бюджету . Нагадаємо , автомобільний завод в Черкасах має виробничу потужність 120-150 тис. автомобілів на рік.

Як повідомлялося раніше на Авто@Mail.Ru , корпорація « Богдан» почала збирати в Україні ще два китайських автомобіля марки Lifan. На заводі в Черкасах налагоджена збірка кросовера Lifan X60 і седана Lifan 620. Всього в Україні планується збирати до 500 автомобілів цього китайського бренду в місяць. У планах заводу на найближче майбутнє варто локалізація виробництва « китайців » на рівні 51% , що дозволить знизити витрати і відкрити нові ринки збуту продукції .

Теги: Шины бу Киев, бу шинышины букупить бу шинырезина бу киевшины бу из Германиикупить шины бу недорогом