У ВР внесено на розгляд закон про дозвіл тимчасового ввезення нерозмитнених машин на 30 днів

Депутати знову реанімували спробу узаконити тимчасове ввезення нерозмитнених автомобілів на термін 30 днів. З такою ініціативою виступлю депутат Ярослав Дубневич на засіданні комітету з митної і податкової політики. За його словами, він є співавтором законопроекту №1393, який фактично давав можливість ввозити і користуватися в Україні автомобілями без сплати митних платежів терміном до 30 днів.

Крім того, в парламенті зареєстровано ще один законопроект №2909 «Про внесення змін до статті 380 Митного кодексу України относительно Тимчасова ввезення автомобілів», який фактично є аналогічним по суті і також дозволяє використовувати нерозмитнені авто в Україні терміном в 30 днів.

За словами депутата, в умовах економічної кризи люди не можуть купувати нові автомобілі, тим більше що на них діють значні мита. «Єдиний вихід для них — це купити недорогий старий автомобіль в Європі і тимчасово його використовувати» — резюмував Ярослав Дубневич.

Зараз використовувати в Україні нерозмитнене авто можна протягом 5 днів, а потім необхідно знову перетнути кордон і знову заїхати. У Західній Україні навіть на таких жорстких умовах автомобілів на польських, словацьких або литовських номерах досить багато, а сайти оголошень рясніють пропозиціями нерозмитнених авто. У случсае прийняття такого законопроекту, потік машин іноземної реєстрації в Україні значно збільшиться.

Шины бу киев