Volkswagen закінчує виробництво моделі, що стояла на конвеєрі 56 років

Volkswagen припиняє виробництво автобуса Kombi в Бразилії, де модель збиралася з 1956 року. Причиною згортання збірки послужило нове законодавство країни щодо правил безпеки, які застосовуються до автомобілів, під які VW Kombi не підходить. Закон набуде чинності з Нового року, і завершити випуск моделі-ветерана VW вирішив спеціальною версією — Kombi Last Edition.

У партії буде всього 600 примірників біло-блакитного кольору, кожен з них отримає ідентифікаційну табличку з порядковим номером. Машина отримає шини Whitewall і тоновані задні скла, повідомляє Carobka.

Інтер’єр виконаний також у блакитних тонах. Дверні панелі і сидіння затягли в вініл, на вікна повісили фіранки і додали можливість підключення до аудіосистеми плеєра iPod.

З 1957 року на заводі в Сан Бернардо до Кампо було вироблено більше 1,5 млн «Комбі». На початку своєї кар’єри перевізника VW Kombi оснащувався чотирициліндровим 28-сильним бензиновим двигуном з повітряним охолодженням. Мотор мав об’єм 1,2 літра. У 2005 році компанія модифікувала автобус: новий двигун об’ємом 1,4 л розвивав вже 69 к.с.
Джерело: http://novosti-n.mk.ua/ukraine/read/50822.html

Теги: Шины бу Киев, бу шинышины букупить бу шинырезина бу киевшины бу из Германиикупить шины бу недорогом