В Україні знову виділили гроші на ремонт доріг

В Україні знову виділили гроші на ремонт доріг. Кабінет міністрів України планує виділити на ремонт і експлуатацію українських доріг майже 20 млрд грн.

Перший заступник міністра фінансів України Анатолій Мярковський озвучив суму в розмірі 17,4 млрд грн , яка буде виділена на дороги в 2014 році. Ще 2,3 млрд грн уряд планує залучити з зовнішніх запозичень. Втім , остання цифра може виявитися більшою .

Нагадаємо , президент України Віктор Янукович планує приділити увагу міських дорогах у наступному році. На своїй зустрічі з журналістами провідних телеканалів країни Віктор Янукович обнадіяв українців тим , що міські дороги будуть приводити в порядок вже в 2014 році. За словами президента , дороги в нашій країні руйнувалися 20 років , але міжрегіональні магістралі були відремонтовані до Євро -2012. Віктор Янукович зазначив , що люди починають критикувати його за стан доріг , але він вдячний , що хоч не б’ють.

Керівництво корпорації «Укравтодор » обіцяє робити дорожнє покриття стійким до навантажень і перепадів температур. За словами глави відомства Євгена Прусенко , головні дороги країни будуть ремонтуватися за стандартом ЩМА -20. Саме щебенево — мастикового асфальтобетону використовувався на трасі Київ -Бориспіль , яка знаходиться в хорошому стані вже тривалий час. Дана технологія продовжує термін життя асфальту ще на 3-4 роки , покриття більш стійке до перепадів температур і навантажень від важких фур.

За матеріалами: kinopoisk.me

Теги: Шины бу Киев, бу шинышины букупить бу шинырезина бу киевшины бу из Германиикупить шины бу недорогомЗаказать звонок