Коли переходити на зимову шину?

Якщо температура за вікном вже опустилася до +5 ° С — пора переходити на зимову резину. У холодну погоду тверда гума літніх шин дубіє і починає ковзати . На відміну від неї зимові шини м’якше і тому навіть на морозі зберігають еластичність , а це означає , і зчеплення з дорогою. Крім того , протектор зимових шин має безліч маленьких « надрізів » , завдяки яким колеса впевненіше ведуть себе в снігу і на крижаній кірці . Зате влітку через свою м’якості зимові колеса не тільки програють річним при їзді , але і набагато швидше зношуються.

Буває ще й всесезонна шини, але це так званий «європейський варіант » — вона розрахована на температури від -5 ° С до +20 ° С , тобто на м’яку , майже безсніжну зиму і не надто спекотне літо . Для більшості Украінських регіонів це невідповідний варіант. Вибирати її з міркувань економії теж не варто , адже при цілорічної експлуатації гума , природно , зношується швидше , так що міняти « всесезонку » доведеться досить часто. Великої вигоди не вийде , а певний ризик при зимовій їзді залишиться.

Чи потрібні шипи ?

З настанням холодів новачки , вперше купують колеса , починають ламати голову над тим , чи варто вибирати шипи .

Якщо взимку ви їздите по околицям — варто обов’язково ! На крижаній кірці вони не порівнянні ні з якою , навіть найкращої , звичайної зимовою гумою . Рушаючи на обледенілій гірці , гальмуючи або входячи в крутий поворот , Ви не раз похваліть себе за те , що завбачливо поставили шиповані колеса.

Але якщо ваші маршрути — виключно міські , краще вибрати гуму нешипованну . Адже шипи гарні тільки до місця , а на чистому асфальті оснащена ними гума втрачає всі свої переваги , та й сильно шумить при їзді. До того ж на сухій безсніжною дорозі шипи неминуче починають відскакувати , а вже від « лисої » шиповану гуми шкоди куди більше , ніж користі.

Тиск — знижений

Майте на увазі , що взимку тиск у шинах повинен бути трохи нижче , ніж влітку , -на 0,1 — 0,2 атмосфери . Справа в тому , що знижений тиск поліпшує зчеплення коліс з дорожнім покриттям.

І ще одне: не забудьте про зимову запаску ! Якщо купувати новеньке п’яте колесо для вас занадто дорого , купіть шини бу киев . Обійдеться це набагато дешевше , зате навіть зношене зимове колесо краще річного . До того ж за правилами на одній осі обов’язково повинні бути встановлені однакові колеса.

Якщо колеса у вас нові , то використовуйте запаску по черзі з іншими. Тобто те колесо , яке цю зиму пролежить у вас в багажнику , на наступний рік має стати « робочим » , і так по колу. Тоді ступінь зношеності всіх коліс буде приблизно однаковою.

Теги: Шины бу Киев, бу шинышины букупить бу шинырезина бу киевшины бу из Германиикупить шины бу недорогом