Седан Hyundai Sonata нового покоління

На минулих вихідних фотокамери шпигунів Worldcarfans зафіксували прототип седана Hyundai Sonata наступної генерації. Сьоме покоління вдалося «зловити» на під’їздах до знаменитій трасі Нюрбургрінг і безпосередньо на самому автодромі, повідомляє портал Engine-Market.ua.

Офіційні оглядини четирехдверка корейці обіцяють провести на початку наступного року. Серійне виробництво і перші продажі припадуть на кінець 2014 року.

Поточне покоління Sonata продається не так вже й давно — з 2011 року, очевидно, піти на досить раннє масове оновлення Hyundai змусили конкуренти. Флагманський седан Hyundai на даний момент вважається однією з найбільш продаваних моделей в Кореї та Північній Америці. Серед головних конкурентів автомобіля значаться такі монстри як Honda Accord і Toyota Camry.

Соната, запущена в якості моделі 2015 отримає нову філософію зовнішнього дизайну під назвою «Струмлива точність» (Fluidic Precision). Незважаючи на велику кількість захисного камуфляжу в новинці можна виділити величезну решітку радіатора з масивними горизонтальними панелями, багатосекційні фари головного світла і задні ліхтарі (все засновано на світлодіодних технологіях).
У задній частині передньопривідного седана можна зустріти два потужних вихлопних патрубка трапецевидной форми. У салоні тестованого авто якщо придивитися можна помітити великий дисплей інформаційно-розважальної системи, який, ймовірно, наділений сенсорним управлінням.

У недавньому інтерв’ю генеральний директор представництва Hyundai в США — Джон Крафчік (John Krafcik) натякнув, що в сьомому поколінні Hyundai Sonata обзаведеться модернізованими моторами (будуть відповідати самим суворим сучасним нормам економії палива) і більш ефективною гібридною версією. Гібридна установка отримає поліпшені літій-іонні батареї більшої ємності і систему рекупіратівного гальмування з розширеними можливостями.

Теги: Шины бу Киев, бу шинышины букупить бу шинырезина бу киевшины бу из Германиикупить шины бу недорогом